Innowacyjny system termoizolacji cienkowarstwowej – Bauter w Kronice Beskidzkiej

Bauter - innowacyjny system termoizolacji cienkowarstwowej

Innowacyjny system termoizolacji cienkowarstwowej – Bauter w Kronice Beskidzkiej

W najnowszym wydaniu Kroniki Beskidzkiej opisano sukces naszej firmy na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu, na których otrzymaliśmy aż dwa złote medale za nasz innowacyjny system termoizolacji cienkowarstwowej.

Bauter - innowacyjna technologia termoizolacji cienkowarstwowej

Najważniejsze Targi Branży Budowlanej w Europie – BUDMA

BUDMA jest jednym z najważniejszych miejsc spotkań producentów, dystrybutorów i przedstawicieli branży budowlanej w Europie. Na targach prezentowana jest oferta ponad 1000 firm z Polski i zagranicy. Złoty medal Grupy MTP jest prestiżowym wyróżnieniem dla produktów, które spełniają wymagania jury składającego się z wybitnych specjalistów i są uznawane za nowoczesne i innowacyjne.

Bauter – Innowacyjna technologia termoizolacji cienkowarstwowej

Nasz system cienkowarstwowej izolacji jest bardziej efektywny niż tradycyjne metody, ponieważ jego grubość wynosi zaledwie pół milimetra, daje to tyle samo izolacji co 27 centymetrów styropianu. Produkt dostępny jest w różnych kolorach. Jest także bezbarwny, co pozwala na jego stosowanie na zabytkach. Ponadto, system ten jest bezpieczny dla środowiska oraz oparty jest na naturalnych składnikach. Może być stosowany w różnych dziedzinach, takich jak budownictwo, przemysł, rolnictwo, ciepłownictwo i transport.

Potrzebujesz pomocy specjalisty? Napisz lub odwiedź nas.

Call Now Button