Powłoka odbijająca promienie słoneczne?

Powłoka odbijająca światło - Bauter Bielsko-Biała

Powłoka odbijająca promienie słoneczne?

Powłoka odbijająca promienie słoneczne to rozwiązanie, którym warto się zainteresować. Dzięki niej można osiągnąć niższą temperaturę wewnątrz budynku. Tego typu produkt znajdzie zastosowanie na budynkach prywatnych i użyteczności publicznej.

Co to jest powłoka odbijająca promienie słoneczne?

Powłoka, która odbija promienie słoneczne to specjalistyczna masa akrylowa. Takie rozwiązanie nie obciąża konstrukcji dachu. Jest bezspoinową hydroizolację powierzchni. Jej atutem jest ochrona przed ogniem oraz szkodliwym promieniowaniem UV. Zastosowanie tego typu produktu zmniejsza temperaturę panującą pod nim. Ma również wpływ na temperaturę wewnątrz budynku. Może ją zmniejszyć o ok. 10 stopni Celsjusza.

BAUTER ROOF
to powłoka ekologiczna. Ma nie tylko właściwości termoizolacyjne, ale również termorefleksyjne. Może być stosowana do malowania pap i gontów. Atutem tego rozwiązania jest poprawa właściwości mechanicznych materiałów. Doskonale je uszczelniają i wzmacniają. Powłoka pomaga uzupełnić uszkodzenia o szerokości 5 mm. Ponadto zabezpiecza przed korozją.

Jaką ochronę dają powłoki odbijające światło?

Wysoka temperatura jest uciążliwa oraz niebezpieczna dla zdrowia i życia ludzi. Taka powłoka odbijająca promieniowanie słoneczne pomaga walczyć z tym problemem. Idealnie sprawdzi się w przypadku obiektów użyteczności publicznej oraz prywatnych domów.
Powłoka chroni przed niszczeniem i zużyciem materiałów. Ogranicza przegrzewanie oraz przemarzanie pokryć dachowych. Ponadto nie rozprzestrzenia ognia.

Potrzebujesz pomocy specjalisty? Napisz lub odwiedź nas.

Call Now Button